Realizované obchody

Naše realitní kancelář už dokázala spokojeným klientům prodat nebo pronajmout spoustu nemovitostí. Pro každý byt, dům i prodejní prostor jsme našli toho správného člověka. Podívejte se, kde všude jsme už pomohli, třeba to bylo zrovna u vašich sousedů.

Exklusivně Vám nabízím k prodeji rekreační chatu, která se nachází v nádherné lokalitě Bítov-Horka.Její umístění, přímo u pláže nabízí tuto nemovitost jak pro větší rodinu, tak ke komerčnímu využití.Chata má zavedenou stálou klienetelu,kde si ji pro její polohu, užívají hlavně rybáři a rodiny s dětmi.Chata má 5 apartmánů se 4 lůžky.K dispozici jsou WWW stránky. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí (plastová okna,fasáda, zateplení,zábradlí,vybavení kuchyněk, výmalba).Nelze opomenout úchvatný výhled na zříceninu Corštejn a za zády pár minut pěšky hrad Bítov.Ranní káva na terase s výhledem na vodní hladinu je samozřejmostí.Chata je napojena na vlastní studniční vrt a elektřinu, má svá parkovací mista a prostor na posezení u ohně.....
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Znojmo Typ: Chaty a rekreační objekty 4 040 000 Kč
Exklusivně vám nabízím k prodeji zahradu, která se nachází ve vyhledávané lokalitě Cínoé hory ve Znojmě.Jedná se o udržovanou, oplocenou zahradu s ovocnými stromy a dřevěnou chatou. Napozemku je také sklípek na uskladnění ovoce a zeleniny, dílnička a další sladové prostory.Na zahradě je k dispozici vodovod a elektřina. Příjezd vozidlem a parkování na zahradě je samozřejmostí.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Znojmo Typ: Pozemky 1 165 000 Kč
exklusivně Vám nabízím k prodeji RD 3+1 v rekreační oblasti Jevišovické přehrady v podzámčí v obci Jevišovice. V domě je zavedena elktrika, plyn, voda. Nemovitost je určena k rekonstrukci a mohla by se využívat jak krekreaci, tak k celoročnímu bydlení.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Znojmo Typ: Domy a vily 410 000 Kč
Exklusivně Vám nabízm k prodeji zahradu určenou k rekreaci, která se nachází přímo ve Znojnmě. Jdná se velmi vyhledávanou lokalitu Horní Leska. Po zpevněné cestě je možný příjezd až k zahradě.Na pozemku je vystavěna chata(hrubá stavba)s veškerou potřebnou dokumentací. Velkou výhodou je vlastní vrtaná studna, přestože je na zahradu přiveden vodovod.K dispozici je elektrika 220 i 380.Na pozemku ja malý vybetonovaný sklípek na uskladnění ovoce a zeleniny. Na zahradě je několik vzrostlých ovocných stromů a je vhodná i pro rodiny s dětmi.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Znojmo Typ: Pozemky 560 000 Kč
Exklusivně Vám nabízíme k prodeji restauraci s hotelem, který se nachází ve vyhledávaném sportovním areálu v obci Litohoř, 3KM od Moravských Budějovic. Jedná se o stylovou restauraci s dlouholetou tradicí, kde proběhlo nespočet svateb,školení,večírků, školních setkání, soustředění a dovolených. Toto zařízení má vybavení na špičkové úrovni, vyhovuje veškerým normám EU a je součástí prodeje. Také veškeré vybavení hoelu a restaurace je již v prodejní ceně. Prakticky to znamená, že po závozu zbožím je možné ihned začít tuto nemovitost provozovat.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Třebíč Typ: Hotely, penziony a restaurace 5 990 000 Kč
Exklusivně Vám nabízíme k prodeji byt 1+1 ve Znojmě, který se nachází v dolní části města, kde je veškerá občanská vybavenost a možnost kulturního i sportovního vyžití. Jedná se o bezbariérový byt, který prošel částečnou rekonstrukcí. Tento byt je vhodný jako investice nebo pro jednotlvce,či malou rodinu. Byt se prodává s kuchyňskou linkkou, sporákem a šatní skříní. K nemovitosti náleží sklepní koje.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Znojmo Typ: Byty 1 190 000 Kč
Exklusivně vám nabízím k prodeji chalupu o dispozici 4+1, která se nachází v malebném prostředí Stálek na znojemsku.Je to ráj cyklistů a turistů, kde se nachází v blízkosti zámek Vranov nad Dyjí a rakouský Riegersburg.Je tu nespočet vyhlídek na řeku a míst na výlety. O nedotčené přírodě nemluvě.Jedná se o původní stavení protkané historií s uzavřeným dvorem, který vybízí k relaxaci a rekreaci v naprostém soukromí. Na domě je opravená střecha a celkově je nemovitost v dobré kondici.Vydlážděný průjezd slouží jako vstup do domu i jako garáž. K dispozici je vlastní studna a dům je napojem na kanalizaci.K domu patří i zahrada, která navazuje na stodolu. Na zahradě je spousta vzrostlých ovocných stromů, hlavně švestek.K dispozici je sklípek na uskladnění ovoce a zeleniny a další prostory jako je vejminek a technické zázemí.Nemovitost se nabízí i s vybavením, majitlka si vezme pouze osobní věci a vzpomínky na dětství.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Znojmo Typ: Chaty a rekreační objekty 1 200 000 Kč