REALITY PRORADOST jsou výhradním prodejcem v nově připravovaném developerském projektu Green Resort Kunětická hora. Jedná se o výstavbu rodinných domů v luxusním provedení na samostatných parcelách. Bydlení v žádané lokalitě uprostřed malebné krajiny s dominantou hradu Kunětická hora uspokojí nejvyšší nároky na moderní bydlení současnosti!

 

 

18 RODINNÝCH DOMŮ K PRODEJI

 

 

ZAJÍMAVÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST 

 

Green Resort Kunětická hora

Nabízí nové bydlení v žádané lokalitě uprostřed krásné krajiny, jíž vévodí romantický hrad Kunětická hora (známý mimo jiné jako sídlo Rumburaka z legendárního pohádkového seriálu Arabela). Projekt výstavby 18-ti rodinných domů v konceptu resortu podle současných trendů moderního bydlení v obci Dříteč mezi krajskými městy Pardubice a Hradec Králové. Celý areál budoucích rodinných domů je koncepčně uzavřen, a kromě objektů bydlení na samostatných parcelách se předpokládá i umístění obslužných komunikací, chodníku a veřejné zeleně.

Lokalita a dostupnost

Lokalita spojuje výhody klidného bydlení v rodinném domě na vesnici, ale zároveň velmi blízkou dostupnost velkých měst jako jsou Pardubice (9 km) a Hradec Králové (11 km). Obec pořádá spolkové akce i aktivity pro rodiče s dětmi i dospělé, nachází se zde veškerá občanská vybavenost i pravidelné autobusové spojení. Dřítečí prochází dopravní komunikace 3.třídy ve směru do Hradce Králové a Pardubic. Zhruba 11 km daleko se nachází rozestavěná dálnice D35 (Praha-Hradec-Trutnov).

Sport a relaxace

Kromě nádherné přírody a okolních historických památek nabízí přidanou hodnotu i blízkost golfového areálu s 18-ti jamkovým hřištěm, které pravidelně hostí turnaje European Challenge Tour. Golfový resort disponuje i špičkovou vybaveností relaxačních aktivit: od restaurace, tělocvičny, tenisových kurtů, cyklostezky až po wellness a SPA.

 

 

STAVBA ZAHÁJENA

 

Výhradní prodejce: REALITY PRORADOST s.r.o.

 

Pro více informací kontaktujte makléře:

David Brzek, mobil 732 935 406, email: brzek@reality-proradost.cz

 

 DOMY V NABÍDCE

 

{{formular-4}}